Ana Sayfa
 
       

Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Sık Sorulan Sorular 

HAKKIMIZDA

     


Şirketimiz,  şirket kuruluşlarını, sermaye artışlarını ve tüm vergi ve sigorta danışmanlık hizmetlerini paket halinde hızlı bir şekilde yenilikleri de takip ederek müşterilerimize sunmaktadır. Hızlı Dakik  ve güvenli hizmet vermeyi amaç edinen kurumumuz siz mükelleflerimize daha iyi hizmet vermeyi asıl gaye haline getirmiş bulunmaktadır.

Kuruluş amacımız;

Sermaye ve para piyasalarının gelişip büyümesine yardımcı olmak, bu piyasalarda mevzuatın ön gördüğü bağımsız denetim hizmetlerini uluslar arası standartlarına göre yürütmek ve piyasa kurum ve kuruluşlarına danışmanlık yapmaktır.
 

Bu temel amaç doğrultusunda;

a) Müşavirlik hizmetleri vermek,
b) Yönetim danışmanlığı hizmetini sunmak,
c) Muhasebe sistemleri kurmak, geliştirmek
d) Şirket muhasebe departmanına güncel eğitim hizmeti vermek,

Şirketimizin çalışma konuları arasındadır.

KALİTE POLİTİKASI :

Ulusal ve Uluslararası mali mevzuatlar, genel kabul görmüş muhasebe ilke ve standartları göz önüne alınarak Mali Müşavirlik Hizmetlerinin mükellef ve talep sahiplerine, mesleki sorumluluk bilinci ile profesyonelce sunularak alanında örnek bir Kurum haline gelmektir.


 AMAÇ :

Mali mevzuat standartlarında  mükelleflere ve talep edenlere doğru ve güvenilir bilgi ve mali tabloları içeren raporlar sunmak, vergi avantajlarından mükelleflerin faydalanmalarını sağlamak, 24 saat hizmet esasıyla doğru bilgiye ulaşmak konusunda elektronik ortam, sürekli yayın, bültenler ve seminerlerle vergi bilincini ülke menfaatini en üst düzeye taşımaktır.


İLKELERİMİZ :

Mükelleflerin hesap ve kayıtlarını gösteren mali tabloların ve mali müşavirlik hizmetlerini yanıltıcı olmayacak biçimde eksiksiz ve gerçeğe uygun şekilde talep edenlerin istifadesine sunulmak üzere;

Doğru ve güvenilir bilgi kaynakları ile daima kendini yenileyen DİNAMİK,

Mesleki ve ahlaki kurallarla bütünleşmiş DÜRÜST,

Bilgi arz ve talep edenler arasında TARAFSIZ,

Mesleki faaliyetlerin icrasında GİZLİLİK,

Prensiplerine bağlı GÜVENİLİR PROFESYONELLER ile çalışıyor olmaktır.

 


 
 
2008 Dakik . Tüm Hakları Saklıdır